Biz Kimiz?

Gamers Network olarak Pc, Playstation, Xbox, Wii, Nintendo gibi pek çok platforma ait oyun incelemeleri ve kritiği yapan, oyun dünyasına dair her türlü gelişmeyi kaleme alan ve çeşitli teknoloji haberlerini takipçileriyle paylaşan bir oyun ekibiyiz.

Misyonumuz ülkemizdeki oyunculuk sektörüne yeni bir soluk getirmek, sürekli kendi yöntemlerimizi geliştirerek firmamızın uluslararası pazarda etkinliğini arttırmak, iletişim seviyemizi en yüksekte tutarak güçlü müşteri ilişkileri kurmak ve hizmetlerimizden yararlananların memnuniyetini kazanmaktır. Ekibimizin her bir üyesi, sektörün öncülüğünü yapacak olan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın bir kuruluşunun temelini atmak ve bu tür ümit vadeden benzeri projelerin gerçekleşmesini sağlamak için “GN” çatısı altında toplanmıştır.

Aramıza katılmak isteyen oyunsever dostlarımız anasayfadaki formdan bizlere ulaşabilirler.

EFE CAN AKYILDIZ

EFE CAN AKYILDIZ

Genel Yayın Yönetmeni

Küçük yaştan itibaren donanım ve teknik destek konusunda uzmanlaştı. Üniversite öncesi amatör tasarımcılık ve prodüktörlük yaptı. Yabancı dil bölümünden mezun oldu ve şu an İzmir Ekonomi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı öğrencisi. Progressive ve Folk metal başta olmak üzere melodik altyapısı güçlü olan ve enstrüman içeren her şeyi dinler. Diablo I ile oyunculuğa adımını attı. Piyasaya çıkan hemen hemen her oyunu tür gözetmeksizin oynar ama RPG’ lerin gönlündeki yeri ayrıdır.

Gökçe Horasan

Gökçe Horasan

Marka Sorumlusu

İstanbul Üniversitesi Radyo, Tv ve Sinema bölümünden mezun oldu. Senaryo yazarlığı ve video kurgusu dışında genel olarak sinema, animasyon, müzik, felsefe, psikoloji gibi alanlara ilgi duyuyor. Ve tabi ki bir oyunsever olarak Gamers projesinin marka yönetiminde görev alıyor.

Ömer Can Uçak

Ömer Can Uçak

Dijital İçerik Editörü

Oyunlarla tanıştığı anda hayatıyla ne yapmak istediğini biliyordu. Zaman içinde aldığı her kararı buna göre verdi ve sonunda kendini burada buldu. 11 yıllık dil eğitimi şu an 9 Eylül Üniversitesinde devam ediyor. Oyun delisi olduğu kadar çoğu tür film ve diziyi de severek izler. Belirli bir oyun türünde uzmanlaşmak yerine her telden çalar.

Barış Mıhçı

Barış Mıhçı

Serbest Yazar

Çağ üniversitesinde Hukuk okuyor. Yıllardır hiç durmadan okuduğu yazdığı ve çene çaldığı onca süre boyunca en çok oyunlar oynamayı sevdiğini fark ettikten sonra Gamers Network çatısı altında bu sektördeki ilk adımlarını attı ve en nihayetinde hayalindeki işi yapıyor. Renkli kişiliğinin izdüşümü olarak korku ve gerilim harici bütün türlerde oyunları çok seviyor ama kazanmayı daha çok seviyor. Aynı çalışırken klasik, eğlenirken metal , yolculukta blues ve yayında tekno dinlediği gibi.

Doğan Kara

Doğan Kara

Baş Tasarımcı

6 yıl Trakya Üniversitesi, 4 yıl İstanbul Üniversitesi Fizik bölümünde okuduktan sonra açık öğretimden işletme bitirdi. Mezuniyetinin ardından genç bir girişimci olarak medya sektöründe animasyon ağırlıklı tecrübe kazandıktan sonra Gamers Network’ün tasarım bölümüne katıldı. Strateji ve moba harici, chill ağırlıklı olmak üzere geniş spektrumda oyun türlerini beğeniyor.

Facebook Twıtter Youtube Twıtch Steam Dıscord gamersnetworktr