GTA V’in Yeni Güncellemesi Detaylandı

GTA Online 3. senesinde hala listelerin tepesini zorlamaya devam ediyor, Rockstar’da oyuna düzenli periyodlarla yeni içerikler ekliyor.

14 Mart’ta gelecek Cunning Stunts: Special Vehicle Circuit güncellemesi oyuna 20 tane yeni Stunt Race ekleyecek. Yapımcıların açıklamasına göre bu yarışlar özel olarak Rocket Voltic, Ruiner 2000 ve Blazer Aqua araçları için tasarlanmış. Bunun yanında yeni araçlar da oyuna eklenecek: Progen GP1 ve GTA III’den hatırlayacağınız Turismo Classic ve Infernus Classic’le ayın 14’ünden itibaren asfaltları aşındırmaya başlayabileceğiz.

13 Mart’a kadar oyuna giriş yapanları bir de pembe renkli “Jock Cranley Stuntman Jumpsuit” kıyafeti bekliyor ödül olarak. Etkinliklerden kazanılan double GTA$ RP’ler de cabası.

Progen GP1

 

BU İÇERİĞE BENZER...

GTA ONLINE GUNRUNNING: ÇIKMAYAN ARAÇ VE FİYATLARI ... GTA Online Gunrunning DLC'sinin devamında çıkacak araç fiyatları sızdırıldı.
GTA V STEAM DEĞERLENDİRMESİ KARIŞIK GTA V Steam inceleme notu %69'a düşerek 'Karışık' seviyesine geriledi.
GTA VICE CITY’İ NE KADAR İYİ BİLİYORSUN?... Gta Vice City'i bana sor diyenler, haydi bu mini teste!
PLAYSTATION 4’E GELEN PLAYSTATION 2 OYUNLARI Playsation 4'de oynanabilir durumda olan Playstation 2 oyunları listesi.
GTA V: San Andreas’ı ne kadar iyi biliyorsun... Efsane oyunu ne kadar iyi biliyorsun? Sadece oyunculara özel testimizi çöz ve bilgini kanıtla!
  • Erdem

    güncelleme 69 mb sonuna gelince güncellemenin çalışmayı durdu hatası alıyorum yardım edin lütfen 🙁

    • Gökçe Horasan

      Ah bir bilsem :/ Etrafımda duymadım böyle bir sorun. Yaşayan varsa yardımcı olması için yönlendireceğim.